top of page
Szukaj

ZAWODOWCY W ŚWIECIE ZWIERZĄT - Wendy Hunt.

W naturze z pewnością nic nie dzieje się przypadkowo. Każde środowisko na naszej planecie rządzi się swoimi prawami, a zwierzęta w niej występujące, to prawdziwi zawodowcy, mistrzowie w swoim fachu. Kreatorzy mody, złodzieje, obserwatorzy, a nawet piloci, korespondenci i aktorzy. Wszystkie zwierzęta na Ziemi mają jakiś talent, są w jakiejś dziedzinie wyjątkowe, lepsze od innych. A Wendy Hunt, wraz z MUTI, w cudowny i przejrzysty sposób przybliżają młodemu czytelnikowi niebywały świat zwierząt.


Świetna pozycja dla maluchów, dobry sposób na pierwsze skojarzenia w przyrodzie. Niby prosta książka, ale jaka ciekawa i zabawna. Spotkamy tu zwierzęta bardzo popularne oraz takie, które trudno znaleźć nawet w ZOO. To bardzo ładnie i schludnie wydana pozycja nie tylko dla ciekawskich świata dzieciaków, ale też dla tych, które chcemy czymś dopiero zainteresować. Mamy u nas takiego małego szkraba, Kacpra, którego ciekawi wszystko, tylko nie książki. Ale kiedy dorwał Zawodowców w świecie zwierząt, nie mogliśmy go od niej oderwać. Teraz prosi wszystkich gości, aby mu czytali, bo mama i tata znają ją już na pamięć.


Gotowi na przygodę? Chodźcie z nami, by odkryć, co robią zwierzęta.


Zwierzęta to prawdziwi zawodowcy! Z co robią przez całe dnie? Wszystkiego dowiesz się z tej książki, w której zostało opisanych ponad 100 gatunków. Poznaj 14 różnych środowisk, między innymi dżunglę, pustynię i rafę koralową, a potem odwróć stronę i odkryj, jak się nazywa każde zwierzę i co porabia na wolności.

Ta książka doskonale wprowadza maluchy w świat zwierząt małych i dużych oraz wyjaśnia, czym się zajmują.


"Nie ciem pać! Ciem ciomske o zwiezonkach!"

- Kacper | 3 latka -


WENDY HUNT

Pracowała jako nauczycielka pierwszych klas szkolnych, bibliotekarka, ogrodnik, terapeutka dziecięca (i mama!), zanim została autorką książek dla dzieci. Przez ostatnie trzy lata uczyła dorosłych imigrantów języka angielskiego w Seattle. Mieszka w USA, gdzie regularnie podejmuje przygody z nurkowaniem ze swoim mężem archeologiem.
MUTI

Powstało w 2011 roku w Kapsztadzie w RPA. To grupa pełnych pasji ilustratorów i projektantów tworzących oryginalne, porywające dzieła: od typografii, poprzez malarstwo cyfrowe, po animację. Ich klientami są m. in. Nike, Red Bull, Google, Uber, "TIME", "The Washington Post", "GQ", "Vanity Fair", "Huffington Post" i Lonely Planet.


TYTUŁ: Zawodowcy w świetle zwierząt

TYTUŁ ORYGINALNY: What Do Animals Do All Day?

AUTOR: Wendy Hunt

ILUSTRACJE: Muti

WYDAWNICTWO: Nasza Księgarnia

PREMIERA: 2019

TŁUMACZENIE: Hanna Pasierska

PROJEKT OKŁADKI: Monika Pietras

OPRAWA: twarda

LICZBA STRON: 64

FORMAT: 236 x 303 mm

ISBN: 978-83-10-13400-4


OCENA: 10/10


KUP TERAZ


STUDIO MUTI
POLECAMY RÓWNIEŻ TEGO WYDAWNICTWA:


#wydawnictwonaszaksięgarnia #studiomuti #wendyhunt #hultajliteracki #recenzja

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie