top of page
Szukaj

POŚWIĘCENIE - Adriana Locke.

Ile w stanie jest znieść człowiek i gdzie leży granica jego wytrzymałości? Odpowiedź na tak trudne pytanie udziela Adriana Locke, której przekaz walki z przeciwnościami losu jest przejmujący, prawdziwy i mądry. Czy strach można przekuć w zaufanie, zwątpienie w nadzieję, a nienawiść w miłość?

Życie człowieka jest pełne wyzwań, zwrotów akcji, szczęścia, dramatów i niespodzianek. I wiedzą o tym wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, że choć najlepsze rzeczy w życiu nie przychodzą łatwo, to czasami są warte poświęcenia.

Rozpacz po utracie ukochanej osoby. Próba dźwignięcia się na własnych zasadach nie przynosi rezultatów. Odrzucana pomoc wraca jak bumerang i w końcu okazuje się, że ktoś, kto przerażał, zniechęcał i był mocno odpychający, wcale taki nie jest. A wręcz przeciwnie, ów człowiek staje się dla bohaterki opoką, pomocą i miłością.

Wbrew pozorom, jakie można odnieść patrząc na okładkę tej książki, nie jest to banalne czytadło lub przaśny romans z rodowodem Harlekina. To świetnie skonstruowana powieść obyczajowa z mądrym przekazem oraz inteligentną podszewką emocjonalną. Książka nie tylko dla kobiet. Każdy mężczyzna powinien przeczytać książkę Adriany Locke, aby zrozumieć, na czym polega rycerskość. Dla wielu mężczyzn jest dobrze, kiedy jest dobrze, ale kiedy robi się źle, biorą nogi za pas. Panowie, poświęćcie kilka godzin na tę książkę, bo naprawdę warto.


Z każdym spakowanym pudłem wylewam wiadro łez. Czy z czasem wspomnienia wyblakną? Czy zapomnę zapach jego wody kolońskiej unoszący się w łazience? Czy zapomnę zgłębienie w materacu po jego stronie łóżka?

HISTORIA, KTÓRA POŁAMIE TWOJE SERCE NA MILION KAWAŁKÓW!


Moje życie zmieniło się na zawsze, kiedy zmarł mój mąż.

Zostało mi tylko zmiażdżone serce, sterta rachunków i nasza córka, Everleigh. Nie chcę polegać na nikim, a już zwłaszcza nie na Crew Gentrym. Był moją pierwszą miłością i facetem, który prawie mnie zniszczył. Człowiekiem, który zawodził zawsze, gdy go potrzebowałam.

Ale kiedy tragedia uderza po raz drugi, Crew może okazać się moją jedyną nadzieją.


Moje życie zmieniło się na zawsze, kiedy zmarł mój brat.

Zostało mi tylko poczucie winy, sterta błędów i niewiele więcej. Opiekuję się Julią Gentry, wdową po moim bracie oraz ich córką. Wiem, że nie chce mojej pomocy, ale i tak ją dostaje. Jestem jej to winien.

Kiedy nadchodzi kolejna katastrofa, staję przed szansą, by wszystko naprawić. Muszę to zrobi! I dla tej sprawy jestem gotowy POŚWIĘCIĆ wszystko.


"Crew to alfa idealny - chroni, walczy i poświęca się! Takie to dobre!"

- A.L. Jackson | autorka bestsellerów z listy NYT -


"Będę polecać tę książkę bez końca!

- S.L. Scott | autorka bestsellerów z listy NYT -


"Opowieść, która poruszy twoje serce i duszę i nie pozwoli usiedzieć spokojnie do ostatniej strony!"

- J.A. Derouen -


"Locke roztrzaskała moje serce na kawałki, a następnie poskładała je w najwspanialszy z możliwych sposobów. Absolutnie musicie przeczytać Poświęcenie!"

- Rhi | Erotic Book Club -


"Wstrząsająca, wzruszająca, mocna, piękna. Po prostu mistrzostwo! Długo po przeczytaniu zostanie z tobą."

- K. Langston | autorka bestsellerów z listy USA Today -


ADRIANA LOCKE

Bestsellerowa autorka z list USA Today i Amazon. Żyje i oddycha książkami. Po latach obsesyjnych związków z niegrzecznymi chłopcami stworzonymi przez innych autorów, Adriana w końcu stworzyła własnych. Mieszka w Środkowo-Zachodnich Stanach Zjednoczonych ze swoim mężem, czterema synami i dwoma synami i dwoma psami. Większość czasu spędza na zabawie z dziećmi, piciu kawy i gotowaniu. Gdy pogoda dopisze, możesz spotkać ją na spacerze z cukierkami w kieszeni.


TYTUŁ: Poświęcenie

TYTUŁ ORYGINALNY: Sacrifice

AUTOR: Adriana Locke

WYDAWNICTWO: Szósty Zmysł

PREMIERA: 4 lipca 2018

TŁUMACZENIE: Klaudia Wyrwińska

PROJEKT OKŁADKI: Katakanasta Joanna Wasilewska

LICZBA STRON: 446

FORMAT: 143 x 205 mm

OPRAWA: miękka ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-65830-60-9


OCENA: 8/10


KUP TERAZ


STRONA AUTORKI
SZÓSTY ZMYSŁ NA FACEBOOKU


SZÓSTY ZMYSŁ NA INSTAGRAMIE


#szóstyzmysł #adrianalocke #poświęcenie #czytamposwiecenie #wydawnictwoszostyzmysl #czytamwszystkimizmyslami #recenzja #bestseller #hultajliteracki

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page