top of page
Szukaj

FORTNITE: BATTLE ROYALE. HACKS - Jason R. Rich

Fortnite: Battle Royale to wieloosobowa gra komputerowa z trybem rozgrywki battle royale, opracowana i wydana przez Epic Games w 2017 roku na platformy Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One oraz w 2018 roku na iOS, Nintendo Switch i Android. Gra dostępna za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej w modelu free-to-play. Fortnite Battle Royale jest pochodną gry komputerowej Fortnite: Save the World – symulatora przetrwania z możliwością tworzenia różnych struktur budowlanych.

Zastanawialiśmy się po co wydawać taki poradnik w dobie wszechobecnego Internetu. Okazuje się, że wcale nie jest to chybiony pomysł. My w gry nie gramy, bo wolimy spędzać czas nad książką, ale nas zalicza się dzisiaj do dinozaurów, dla których szczyt technologii, to elektryczny samochód, smartfon i Facebook. Przekazaliśmy zatem ów poradnik przedstawicielowi młodszego pokolenia, dla którego konsola gier jest wynalazkiem porównywalnym z penicyliną. Miłośnik wszelkich odsłon gry Fortnite, kiedy chwycił za książkę Jasona R. Richa, wydał z siebie dźwięk, który najprościej zapisać można tak: "łoooooooooooo, jjjjjaaaaaaaa!", przy czym mina jego wyrażała podekscytowanie na poziomie bardzo wysokim. Marzymy o tym, aby każda książka wzbudzała u młodych ludzi taki zachwyt. Zostawiliśmy naszego testera sam na sam z grą Fortnite: Battle Royale i jego nową książką, i obiecaliśmy, że wpadniemy za kilka dni.


NIEOFICJALNY PORADNIK Z TRIKAMI

KTÓRYCH NIE NAUCZYSZ SIĘ Z INYCH PORADNIKÓW


Do naszego przyjaciela wróciliśmy po tygodniu. Jego ekscytacja nieco zmalała, lecz szczery uśmiech wciąż wykrzywiał usta. Na recenzję czekaliśmy w ciszy i skupieniu, z wielką niecierpliwością.


"Jest spoko, część trików znałem z neta, bo kiedy jesteś podłączona w sieci do reszty graczy, to ludzie wymieniają się wiedzą. Gwarno tam, jak na Time Square. Ale przyznać muszę, że książeczka jest całkiem spoko i dużo w niej ciekawych rzeczy. Najlepiej sprawdza się wśród nowych graczy, ale starym fortnajtom też się przydaje. Poza tym, kiedy jesteś fanem tej gry, to fajnie jest mieć coś takiego w swoich zbiorach, a w niektórych kręgach graczy, Fortnite jest grą kultową. Bardzo zgrabnie to wszystko ułożone i dobrze opisane, bez zbędnego koloryzowania. Fajnie jest mieć to wszystko skompresowane w jednym miejscu i grzebać w necie za każdym razem, kiedy czegoś się szuka lub zapomni. Widać od razu, że za projektym stoi stary gracz. Ci, co grają namiętnie, znają Jasona Richa, choć prawdę mówiąc, jest on już z innego pokolenia. Mimo wszystko, jego poradniki są ważną częścią tej gry. Jest jakby guru wielbicieli Fortnite. Wlazłem na jego stronę i okazuje się, że tych książek napisał całkiem sporo. Chciałbym zdobyć jego Encyklopedię Strategii dla Fortnitersów, musi być wypasiona! Fajnie, że pomyśleliście o mnie z tą książeczką. Przydała się i jest fajnym dopełnieniem gier i publikacji z tej serii."

- Domo_Fight_090 | namiętny gracz Fortnite (17 l.) -


PRZETRWAJ BURZĘ! OCZARUJ PRZYJACIÓŁ! WALCZ O ŻYCIE!


W książce Fortnite: Battle Royale. Hacks odnajdziesz sekrety gry oraz poznasz tajne strategie ułatwiające przetrwanie. W poradniku znalazły się również sprawdzone metody prowadzenia skutecznej walki przy wykorzystaniu broni, narzędzi, surowców i budynków!


Opanuj do perfekcji siedem elementów rozgrywki:

> Wybór postaci oraz jej personalizacja i dopracowanie

> Skok z autobusu bojowego i wybór idealnego miejsca na lądowanie

> Bezpieczne badanie wyspy i unikanie burzy

> Odszukiwanie i zbieranie broni, amunicji i łupów

> Zbieranie surowców (drewno, cegły i metal)

> Budowanie fortec i innych struktur

> Przetrwanie w walce do ostatniego żyjącego gracza


Co prawda nie ma dwóch takich samych rozgrywek, ale Fortnite: Battle Royale. Hacks pomoże ci opanować ofensywne i defensywne strategie walki, co znacząco poprawi twoje szanse na przetrwanie. Naucz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć, by pozostać przy życiu do samego końca tej najpopularniejszej gry na rynku!


"Największy hit w Internecie"

- CNBC -


"światowy fenomen"

- Verge -


"Najbardziej pożądana gra wśród nastolatków"

- Guardian -


"Nie jest trudno dostrzec, dlaczego młodzi ludzie (czy raczej ludzie w każdym wieku) mają lekką obsesję na punkcie tej gry"

- Forbes -


JASON R. RICH

Jest zapalonym graczem i autorem ponad dwudziestu poradników do najpopularniejszych gier komputerowych i konsolowych. Napisał też tysiące recenzji i artykułów do czołowych magazynów i najpopularniejszych stron internetowych, pracował również jako konsultant dla największych developerów oraz wydawców gier.
TYTUŁ: Fortnite: Battle Royale. Hacks

TYTUŁ ORYGINALNY: Fortnite: Battle Royale. Hacks. The Unofficial Gamer's Guide

AUTOR: Jason R. Rich

WYDAWNICTWO: Jaguar

TŁUMACZENIE: Michał Zacharzewski

PREMIERA: 30 stycznia 2019

LICZBA STRON: 104

PROJEKT OKŁADKI: Brian Peterson

OPRAWA: miękka ze skrzydełkami

FORMAT: 150 x 225 mm

ISBN: 978-83-7686-758-8


OCENA: 7/10


KUP TERAZ


STRONA AUTORAWYDAWNICTWO JAGUAR NA INSTAGRAMIE


WYDAWNICTWO JAGUAR NA FACEBOOKU


#wydawnictwojaguar #jasonrrich #fortnite #battleroyaleKsiążka nie jest oficjalnym poradnikiem. Nie była też sponsorowana przez firmę Eric Games Inc, ani żadną osobę posiadającą lub kontrolującą prawa do marki Fortnite: Battle Royale ani też do jej znaku towarowego.

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie