top of page
Szukaj

DZIENNIK 29 - Dimitris Chassapakis

Interaktywna gra książkowa jest jak Escape Room, tyle, że bezpieczniejsza i chyba jednak bardziej wymagająca. Przynajmniej w kwestii używania narządu ośrodkowego układu nerwowego. I co najważniejsze, możesz swój Escape Room zabrać zawsze i wszędzie tam, gdzie chcesz.

Solo lub w grupie, w jeden dzień lub w kilka wieczorów, spokojnie i powoli lub na wyścigi. Bez różnicy, jak podejdziesz do Dziennika 29, pewne jest jedno - łatwo nie będzie. Masz do rozwiązania 63 zagadki, za którymi kryje się niezwykła fabuła książki. Możesz stać się częścią wspaniałej przygody i ruszyć mózgiem, jak przy żadnej innej książce. A przyznać musimy, że niektóre zagadki bywają bardzo, bardzo trudne... Choć jak na to popatrzymy z punktu widzenia ludzi, którzy już przez Dziennik 29 przeszli, to zagadki są banalnie proste, trzeba jednak ruszyć mózgownicą i myśleć nieszablonowo. Czasami musisz wyjść poza ramy standardowego myślenia i choć na pierwszy rzut oka Twoje pomysły wydawać się będą głupie, to uwierz nam, jest to klucz do rozwiązania najważniejszej zagadki tej książki - "Gdzie podziali się naukowcy?".


Naukowcy natrafili na ślady obcej cywilizacji. Rozpoczęte przez nich tajne prace wykopaliskowe nie przyniosły żadnych rezultatów przez 28 tygodni. Dopiero w 29. tygodniu wydarzyło się coś nieprzewidzianego. Ekipa badaczy zaginęła - jedyne, co po nich zostało, to ten dziennik...

Świetna zabawa, lepsza niż większość gier planszowych. Tu naprawdę trzeba myśleć i kombinować w niestandardowy sposób. Hultaj Literacki przesiedział w pełnym składzie nad książką cztery wieczory - w sumie 7 godzin!

Pragniemy kolejnych takich książek! Jesteśmy rządni kolejnych przygód, łamigłówek, zaskakujących rozwiązań i wspólnej walki nad rozwiązaniem tajemnicy kryjącej się wewnątrz tych fantastycznych publikacji.

Mistrzostwo świata! Przednia zabawa, która pozwoliła nam na spędzenie kilku wspólnych wieczorów w cudownej atmosferze. FoxGames kupił nas tą książką bez reszty.

Bardzo dobry pomysł na zabawy z dziećmi. Mimo iż jest to przecież książka, wciąż musisz używać smartfona. Dzięki temu możesz pokazać młodemu człowiekowi, że telefon ma inne - ukryte - możliwości.

Rewelacja wydawnicza!"Relaks na pełnych obrotach mózgu jest jednak możliwy. Genialny pomysł na chłodne weekendy, na wieczorny relaks po pracy, do podróży pociągiem czy samolotem."

- Ivo Vuco | pisarz, dziennikarz śledczy, krytyk literacki -


"Wypełniony Dziennik 29 zabrałam po wszystkim do domu, wyczyściłam zapiski ołówkiem i przekazałam książkę trzynastoletniej siostrze. Rozbiła bank w jedną noc!"

- Patrycja Zelt | Hultaj Literacki, recenzentka literacka, projektant wnętrz, stylistka, triathlonistka, trener personalny -


"Zapomnij o Skrablach, monopolu, czy grach karcianych. Dziennik 29, teraz tylko to się liczy!"

- Kamila Gala | Hultaj Literacki, recenzentka literacka, naukowiec od genetyki molekularnej, ultrabiegaczka -


"Zmusza mózg do intensywnej, lecz bardzo przyjemnej pracy, podnosi poziom endorfin. Prawdziwy koktajl szczęścia"

- Andrzej Sobczak | Hultaj Literacki, recenzent literacki, psycholog, dietetyk -


DZIENNIK 29. INTERAKTYWNA GRA KSIĄŻKOWAZanurz się w niezwykłej przygodzie. Zmierz się z zagadkami i układankami. Pisz, rysuj, zginaj, łącz i szukaj, by odkryć prawdę.


Jak grać w Dziennik 29?

1. Rozwiąż zagadkę.

2. Podaj poprawną odpowiedź i uzyskaj klucz.

3. Dotrzyj do wielkiego finału, który przyniesie ostateczną odpowiedź.


DIMITRIS CHASSAPAKIS

Grecki pisarz, autor książek interaktywnych, który fundusze na swój pomysł zdobył poprzez portal crowdfundingowy Kickstarter. Książka z miejsca stała się bestsellerem, a autor poszedł za ciosem i wydał najpierw kontynuację Dziennika 29 a potem kolejne tytuły, lecz wciąż utrzymane w konwencji gier książkowych.TYTUŁ: Dziennik 29. Interaktywna gra książkowa

TYTUŁ ORYGINALNY: Journal 29. Interactive Book Game

AUTOR: Dimitris Chassapakis

WYDAWNICTWO: FoxGames

PREMIERA: 13 marca 2019

WYDANIE: 1

LICZBA STRON: 144

OKŁADKA: twarda

FORMAT: 142 x 202 mm

ISBN: 978-83-280-6555-0


OCENA: 10++/10


www.dziennik29.pl


KUP TERAZPOLECAMY RÓWNIEŻ TEGO WYDAWNICTWA:


#dziennik29 #dimitrischassapakis #foxgames #gwfoksal #premiera #recenzja #hultajliterakci #interaktywnaksiążka

40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie