top of page
Szukaj

ASIAN STORE JUNKIES - Berliac.

TERAZ PO POLSKU, KURWA!

Uzależnienie od MSG (Glutaminian Sodu) może narobić bałaganu. Od pierwszej do ostatniej strony zrywaliśmy boki. A teraz bolą nas ze śmiechu brzuchy.

Bohaterowie tej opowieści nie mają kasy, ale mają potrzeby i sklep o nazwie FUCK VEGETABLES, który nagminnie okradają z MSG. Sklepem rządzi niejaki Kim, łudząco podobny do koreańskiego dyktatora. Zresztą, tu wszyscy są do kogoś podobni. Jest też Donald Trump, zwany matkojebcą i Budda mylony z Jezusem. A kiedy w restauracji u Włocha, który wygląda jak hydraulik Mario, wybucha „gówniana afera”, spotkać tam możemy „przedstawicieli” całego świata, którzy próbują zapanować nad sytuacją.
Kuuurrrwa!! Skończył nam się ramen instant!

Asian Store Junkies ukazywał się w odcinkach w magazynie Vice. To komiks zabawny... w odrażającym stylu. Nie ma jak się do niego przyczepić... bo jest tak odrażająco obślizgły, że żadne gówno się nie utrzyma. Na dodatek jest krótszy od Sadbøia, przez co każdy debil go strawi!


Koleżko z emo fryzurką! Kończ swoją mafijną gadkę i wypierdalaj.

Berliac - argentyński komiksiarz, tworzący w stylu mangowym. W swoim artystycznym życiu tułał się po całym świecie, od niedawna mieszka w Polsce, w Krakowie. Sadbøi to najobszerniejszy komiks w jego dorobku.Wydawnictwo timof i cisi wspólnicy powołane zostało do życia w 2006 roku. Idea wydawnictwa wyrosła z „jednorazowego wybryku” wydawniczego, który zrealizowałem jesienią 2005 roku, czyli Blakiego Mateusza Skutnika i Karola Konwerskiego. Był to impuls, który doprowadził do powstania wydawnictwa, działającego na rynku od marcu 2006 roku.

W kolejnych latach wydawnictwo obrastało w róznego typu inicjatywy, by w pewnym momencie przerodzić się w 3 imprinty: timof comics, Mroja Press i Dolna Półka. W obecnej chwili wszystko zmierza do ponownej konsolidacji pod szyldem timof comics.

Zapraszam do odwiedzania strony wydawnictwa oraz zakupu komiksów. -Paweł Timofiejuk | timof i cisi wspólnicy-TYTUŁ: Asian Store Junkies

AUTOR: Berliac (scenariusz i rysunki)

TŁUMACZENIE: Dominik Szcześniak

WYDAWNICTWO: Timof i cisi wspólnicy

DATA WYDANIA: 20.03.2018

DRUK: kolorowy

FORMAT: 148 x 210

LICZBA STRON: 48

OPRAWA: miękka

WYDANIE: pierwsze

ISBN: 978-83-65527-34-9


OCENA: 10/10


KUP TERAZ


strona wydawcy


1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page